Ubytování Bešeňová

Hotel Thermal Bešeňová***

Hotel Thermal Bešeňová se nachází přímo ve vesničce Bešeňová a je součástí vodního areálu aquaparku Thermal Park Bešeňová. Hotel poskytuje ubytování v 21 stylově zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky av 7 apartmánech. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV, telefonem, rádiem, lednicí a internetovou přípojkou. Některé pokoje mají i balkon. Součástí hotelu je i restaurace s přímým výhledem do termálních pramenů, která nabízí široký výběr z domácí a mezinárodní kuchyně.

Hotel Termal *** je komfortní příjemný hotel nacházející se přímo v areálu Gino Paradise, v Bešeňové. Je situován v překrásném prostředí Chočských vrchů a Malé Fatry, pouze 12 km od Ružomberku. Hotel Termal poskytuje stylové ubytování v 21 dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je i restaurace s výhledem na bazény, kde hosté mohou ochutnat kulinářské speciality.

Hotel nabízí:
- 21 dvoulůžkových pokojů stylově zařízených s možností přistýlky
- 2 apartmány s možností přistýlky + 1 apartmán Family (4 pevná lůžka, možnost 2 přistýlek) pokoje a apartmány jsou moderně a kompletně zařízené interaktivní LCD TV s Pay TV systémem a rádiem, trezorem, telefonem, lednicí s minibarem, koupelnou se sprchovým koutem a WC
- připojení na internet
- některé pokoje s balkony
- všechny pokoje jsou nekuřácké

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.