Termální lázně Bešeňová Aquapark Gino Paradise - Slovensko

Restaurace a bary

Přímo v areálu můžete využít kvalitní stravovací služby a ochutnat gurmánské speciality. Stravování nejen pro ubytované hosty poskytuje luxusní restaurace Kolchury s nabídkou specialit české a mezinárodní kuchyně. Restaurace BABU nabízí širokou nabídku jídel české a mezinárodní kuchyně která je podávána formou švédských stolů - Jez a pij kolik vládzeš a zaplatíš stále stejně !. Návštěvníci si pochutnají v restauraci Fast food nebo v bufetech či stáncích rychlého občerstvení. Po absolvování relaxačních a wellness aktivit dobře padne posezení v Relax baru s pestrým sortimentem alkoholických a nealkoholických nápojů, káv, zmrzlinových pohárů a cukrářských výrobků. Bezprostřední blízkost bazénů dodává specifickou atmosféru Aqua baru. Novinkou je exkluzivní kavárna Cafe de Luka.

Reštaurácia Kolchury

Luxusní restaurace v areálu GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ. Restaurace Kolchury přinesla do Bešeňové autentickou gruzínskou kuchyni - velmi pestrou a chuťově zajímavou. Rozhodně se vyplatí vyzkoušet některou ze zdejších specialit, ať už je to jehněčí maso v různých úpravách, studené masové omáčky tkemali, šašlik s kukuřičným chlebem mcvadi, kyselé švestky tkemali nebo typický gruzínský kynutý slaný koláč chačapuri, k tomu ryby nebo bifteky. V receptech se často opakují pro gruzínskou kuchyni typické ořechy, bylinky (zejména koriandr, kopr, estragon), granátové jablko (i ve formě omáčky) a hodně zeleniny. Šéfkuchař pocházející z Gruzie pracuje s čerstvými surovinami a chlazenými rybami.

Restaurace fastfood

V areálu koupaliště najdete i samoobslužnou restauraci s názvem "Fastfood". Oproti restauraci Kolchury zde není třeba se pěkně obléci, ba ani oblečení nepotřebujete. Můžete si něco dát pod zub pouze v plavkách. Pokud preferujete rychlé a chutné jídlo tak toto místo je pro Vás jako stvořené. Restaurace nabízí pestrý výběr hotových teplých i studených jídel, salátů. V nabídce je i menu pro děti.

Aqua bar

Bar, do kterého se vchází přímo z bazénů. Bar Vám nabízí studené a teplé nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a zmrzlinové poháry ale i moučníky a dezerty. Při celodenním koupání se je příjemné trošku si posedět u sklenky s kamarády či rodinou. Rostliny Vám dodají pocit jako byste seděli v nějaké tropické destinaci. Bar má také možnost WIFI připojení.

Cafe de Luka

Kavárna je součástí hotelu Luka. Je to stylový a moderní cafe bar pro všechny věkové kategorie. Bar nabízí široký sortiment studených a teplých nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů. Pokud hledáte posezení při dobrém víně a příjemné hudbě do pozdních nočních hodin tak jste na nejlepším místě. Máte zde možnost zahrát si i kulečník.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.