Ubytování Bešeňová

Hotel Giga***

V areálu Thermal Park Bešeňová se nachází Hotel Giga, který nabízí tříhvězdičkové ubytování, kasino a restauraci s širokou nabídkou jídel a nápojů. Je to nový, stylově zařízený hotel, který nabízí ubytování v 25 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky av apartmánech. V prostorách hotelu se nachází restaurace Steak house s nabídkou jídel na roštu a na grilu připravovaných před očima hostů. V Thermal Parku je k dispozici 7 venkovních bazénů a 3 vnitřní. Okolí Thermal Parku Bešeňová nabízí široké spektrum možnstí relaxu, turistiky a cykloturistiky. Klienti si mohou vybrat ze tří druhů dostupných pokojů.

Hotel nabízí:
- 25 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky
- 4 apartmány
- 1 bezbariérový pokoj
-  pokoje a apartmány jsou moderně a kompletně zařízené interaktivní LCD TV s Pay TV systémem a rádiem, trezorem, telefonem, lednicí s minibarem, koupelnou se sprchovým koutem a WC
- připojení na internet
- na patře jsou pokoje s balkony
- všechny pokoje jsou nekuřácké
- v prostorách Hotelu Giga se nachází NOVÁ restaurace BABU

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.